Nyní jste zde: Úvod Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Nákup na Výprodejně Manutanu se řídí plným zněním všeobecných obchodních podmínek (.pdf) Manutan s.r.o.

Shrnutí nejdůležitějších obchodních podmínek pro výprodejnu:

Záruka 10 let

Na dodané zboží poskytujeme záruku 10 let. Záruka se samozřejmě nevztahuje na zjevná poškození deklarované výprodejnou při prodeji a po prodeji samotném také na vady vzniklé opotřebením nebo poškozením ze strany zákazníka. Záruční lhůta začíná běžet převzetím zboží.

Dodací lhůta

Na výprodejně máme pouze zboží, které je skladem. Při objednání do 15:00 dostanete zboží následující den, jinak do dvou dnů (platí pro dodací adresy v ČR).

Doprava

Pro objednávky nad 1 000 Kč bez DPH dopravu hradíme my. Pro ostatní objednávky účtujeme dopravné 95 Kč bez DPH. Zboží pro výprodejnu doručují firmy DSV nebo DPD.

Vyzvednutí na prodejně Manutanu

Zboží je také možno vyzvednout na prodejně Manutanu, v pracovní dny mezi 7:00 a 15:30.

Adresa prodejny je Provozní 5493/5, 722 00 Ostrava-Třebovice. Telefon na prodejnu: 595 697 190

Právo na vrácení zboží

Na vrácení či výměnu zboží máte právo do 14 dní od převzetí zboží v případě, že jste zákazník-spotřebitel (soukromá osoba). Vrácené zboží musí být uloženo v originálním obalu, rovněž musí být bez známek používání nebo montáže. Dobropis Vám bude vystaven obratem. Náklady na dopravu zboží, se kterým nejste spokojeni, hradí v plné výši kupující. Kupující může pro dopravu zboží zpět Manutanu využít jeho speciální služby a to za cenu 95 Kč u zásilek do 40 kg, 400 Kč u zásilek nad 40 kg. U zásilek nad 300 kg bude cena stanovena individuálně podle skutečného dopravného.
Právo na vrácení zboží se nevztahuje na zákazníky – firmy (právnické i fyzické osoby), které nakupují zboží za účelem podnikání.

Odstoupení od smlouvy

Vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

Servis a reklamace zboží

Servis našeho zboží provádíme na celém území České republiky. V případě Vaší reklamace budeme postupovat vždy tak, abyste byli i přes vzniklý problém spokojeni. Případné reklamace řešíme okamžitou výměnou zboží při nahlášení reklamace do 14ti dnů od data prodeje. Náklady na dopravu zboží hradíme vždy my. Okamžitá výměna zboží není vyloučena ani v případě, kdy nám Vaši nespokojenost sdělíte později. V případě delší lhůty u servisní opravy strojů, manipulačních prostředků a podobně Vám můžeme v rámci našich možností zdarma zapůjčit náhradní zboží.

V případě reklamací zboží nebo vrácení zboží nás prosím kontaktujte:

Ihned po nahlášení vaší reklamace obdržíte e-mailem nebo faxem reklamační protokol. O průběhu a vyřízení Vaší reklamace Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.

Ceny ve výprodejně

Ceny v našem internetovém obchodě jsou uvedeny primárně bez DPH, na detailu produktu i s DPH. Celkovou hodnotu objednávky včetně DPH uvidíte v průběhu objednávkového procesu.

Smluvní a jiné slevy

Zákazníci, kteří mají od Manutanu potvrzenou smluvní slevu, s touto slevou mohou nakupovat veškerý sortiment. V případě nákupu již zlevněného sortimentu se uplatňuje vždy pouze jedna ze slev (smluvní sleva, sleva na výrobku) a to ta vyšší tak, aby to bylo výhodné pro zákazníka. Slevy se tedy nekumulují. Při nákupu na výprodejně nelze uplatnit žádný slevový kupón (ty jsou primárně určeny k nákupu na www.manutan.cz).